Jesteś tutaj:
  2. Nowości

Czy potrafisz ratować życie?

9 maja uczniowie kl. III p Szkoły Przysposabiającej do Pracy, brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Pomocy Przedmedycznej. Organizatorem konkursu był SOSW nr1 ul. Legionów 54 i Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa i Łączności.
Nasi uczniowie zajęli 2 miejsce.

Wycieczka do Orientarium - Zoo i na Pietrynę w Łodzi.

08 maja 2024r. uczniowie z klas: III k, III b, III c, III j szkoły branżowej i klasy I p przyspasabiającej do pracy pod opieką p. Radosz B.M. , p. Klubickiej B., p. Cesarz - Kaczorowskiej J. i p. Matusek D. wybrali się na  wycieczkę do Łodzi, aby zobaczyć Orientarium - ZOO i...

SKRZYDLATY ŚWIAT - PTAKI

Po długim oczekiwaniu, został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczny. SKRZYDLATY ŚWIAT - PTAKI. Laureatem konkursu został uczeń Szkoły Przysposabiającej do Pracy JAKUB PSIK, który wykonał pracę pod kierunkiem p. J. Rospondek

Zakonczenie roku szkolnego 5 klasy technikum.

Dnia 26 kwietnia 2024 r. pożegnaliśmy naszego ucznia - Szymona z klasy piątej technikum, który zakończył naukę w naszej szkole. Wszyscy będziemy trzymali za niego kciuki podczas egzaminu maturalnego, do którego Szymon podejdzie na początku maja.
Powodzenia!!!

Uroczysta akademia.

Dnia 26 kwietnia 2024 r. w naszym Zespole Szkól odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Akcja Żonkile.

W tym roku po raz pierwszy uczestniczyliśmy w akcji Żonkile.