Kadra
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej Częstochowie ul. Krótka 22
Wśród nas są doświadczeni oligofrenopedagodzy, specjaliści w pracy z uczniem z autyzmem i zespołem Aspergera, pedagodzy szkolni, surdopedagodzy, tyflopedagodzy, logopedzi, specjaliści alternatywnych metod komunikacji, terapeuci ręki, socjoterapeuci, arteterapeuci, specjaliści gimnastyki korekcyjnej, doradcy zawodowi, mediator, edukator - wszyscy przyjaźni uczniowi, ciągle doskonalący się i podnoszący swoje kwalifikacje.
Lp. |
Nazwisko i imię pracownika |
|
1 |
Markowska Dorota |
dyrektor szkoły, zajęcia rewalidacyjne |
2 |
Smolińska Joanna |
wicedyrektor szkoły, zajęcia rewalidacyjne, plastyka |
3 |
Żyto Andrzej |
kierownik szkolenia praktycznego, doradztwo zawodowe, rysunek zawodowy |
4 |
Grzesiak Beata |
pedagog szkolny |
5 |
Rorat Iwona |
pedagog szkolny |
6 |
Ginter Barbara |
wychowawca świetlicy |
7 |
Góra Jerzy |
wychowawca świetlicy |
8 |
Jura Izabela |
bibliotekarz szkoły |
9 |
Bajdur Robert |
zajęcia praktyczne tapicer, stolarz |
10 |
Bajor –Gaudy Sylwia |
wos, historia, zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
11 |
Baryła Cezary |
wychowanie fizyczne |
12 |
Całus Katarzyna |
język angielski |
13 |
Cesarz – Kaczorowska Joanna |
matematyka |
14 |
Cieślik Waldemar |
zajęcia rewalidacyjne |
15 |
Ciura Arkadiusz |
przedmioty zawodowe -tapicer, informatyk |
16 |
Durdzińska Katarzyna |
zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
17 |
Gorzałka Przemysław |
historia, język angielski |
18 |
Grabałowski Marcin |
język niemiecki |
19 |
Hynek Anna |
fizyka, zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
20 |
Janik Katarzyna |
doradztwo zawodowe , zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
21 |
Janowicz Joanna |
język polski, zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
22 |
Jeziorska Irena |
matematyka, chemia |
23 |
Jońska Beata |
zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
24 |
Kawełczyk Jolanta |
przedmioty zawodowe - krawiec |
25 |
Klubicka Beata |
wychowanie fizyczne, zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
26 |
Kowalczyk Karolina |
religia |
27 |
Lampa Jacek |
zajęcia praktyczne tapicer, stolarz |
28 |
Matusek Dominika |
geografia, zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
29 |
Misztela Anna |
przedmioty zawodowe - kucharz |
30 |
Mitek Małgorzata |
geografia, zajęcia praktyczne - krawiec |
31 |
Modlińska Anita |
biologia, zajęcia korekcyjne, zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
32 |
Mucha Agnieszka |
podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe - kucharz |
33 |
Naporowski Krzysztof |
przedmioty zawodowe - informatyk |
34 |
Pajączek - Ciura Katarzyna |
zajęcia rewalidacyjne |
35 |
Pawlik-Ciszewska Agnieszka |
zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
36 |
Pięta Katarzyna |
język polski |
37 |
Pohorecka Katarzyna |
zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
38 |
Ptaszek – Półroczniak Elżbieta |
zajęcia rewalidacyjne |
39 |
Radosz Beata |
zajęcia rewalidacyjne |
40 |
Rak-Słomczyńska Magdalena |
język angielski |
41 |
Rospondek Joanna |
zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
42 |
Sypek Ewa |
zajęcia rewalidacyjne |
43 |
Szymanek Beata |
przedmioty zawodowe - informatyk, zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
44 |
Waleriańczyk Jolanta |
przedmioty zawodowe – tapicer, stolarz |
45 |
Walotek Zbigniew |
przedmioty zawodowe - informatyk |
46 |
Wosik Wanda |
przedmioty zawodowe - krawiec |
47 |
Zwolska Bożena |
wychowanie do życia w rodzinie, zajęcia z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym |
48 |
Zięba Elwira |
język polski |